Betriyal Bonus

Tıkla, Betriyal’e Gir!

Betriyal bonus seçenekleri nelerdir, alımı için hangi adımlar izlenir, çevirme fırsatları ve kuralları nedir, buradan öğrenin! insanların en yüksek miktarda kazanmasını sağlamaktadır. Öyle ki kişi gerçekten kazanmak adına buraya üye olmaktadır. Her geçen gün sitedeki kampanya seçeneklerinde artış yaşanmaktadır. Dolayısıyla kullanıcılar sitede yer almaktan dolayı çok memnundur. Siteye giriş yapmış kimseler diğer fırsatları da alabilir. Örnekse adreste devamlı yeni çekilişler yapılmaya devam edilmektedir.

betriyal bonus

Kullanıcılar sitede aldığı bonus seçenekleri sayesinde gerçekten kazanmak için ilk adımı atabilmektedir. Şu anda Betriyal adresinde kampanyaları talep eden kişiler oyunlarda kullanabilmektedir. Sitedeki ana paranıza ek olarak bir de bonusları almaya başlayabilirsiniz. Alacağınız kampanyalar bir süre sonra oyunlarda işinize yarayacaktır. O nedenle bunlardan faydalanmak önemlidir. Diğer sitelerde de genelde vardır.

Betriyal Bonus Alımı

Adresteki kampanyaların alımı yalnızca tek bir yerden yapılmaktadır. O da canlı destek hattıdır. Betriyal bonus alımları için müşteri hizmetlerine giriş yapmalısınız. Manuel olarak buraya dahil olan kişiler gerçekten yüksek miktarda kazanmak üzere hemen buraya girebilir. Üyeler alacağı kampanyalarla beraber daha sonrasında da farklı kampanyalar talep edebilmektedir. Çünkü sitede kampanya sayısı çoktur.

İnsanlar bir bonus alacağı zaman talep etmelidir. Fakat öncesinde şartları ve kuralları bilmesi gerekir. Şu anda insanlar Betriyal adresinde istediği bütün kampanyaları alabilme imkanına sahiptir. Yatırım şartını karşıladıktan sonra hepsini alabilirsiniz. İşte alabileceğiniz kampanyalar:

  • %300 Hoşgeldin Slot
  • Extra Freespin Hergün
  • %10 Haftalık Kayıp Bonusu
  • %15 Spor Bonusları
  • %15 Çevrimsiz Casino

Betriyal Bonus Çevirme ve Kuralları

Elbette sitede kullanıcılar çoğu kampanyayı aldıktan sonra çevirmek zorundadır. Sitede çevrim işlemlerini tamamladıktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Kullanıcılar Betriyal bonus aldıktan sonra 5 katını en az 1.60 oran üzerinden çevirmelidir. Ancak slot kampanyaları için çevrimler biraz daha farklıdır. Bununla alakalı detaylı bilgiler promosyonlar alanında yazmaktadır. Detaylı olarak okuduktan sonra alabilirsiniz.

Üyeler bonus almadan önce genelde yatırım şartına tabi tutulmaktadır. O da her üyenin en az 20 lira yatırması demektir. Betriyal bazı kampanyalar için şartlarını daha değişik tutabilmektedir. Bu konuda yapabileceğiniz şeyler sitede belirlenmektedir. Fakat kurallara uymazsanız hiçbir bonusu alamazsınız. O nedenle biraz dikkatli hareket etmek şarttır. Sitedeki insanlar kazancını en yüksek seviyeye çıkarabiliyor.